برای پدر و مادر دختر و پسر فرقی می‌کنه ؟

_ هَر بارماقین کَسین قان گَلر! شما حضرات خیال می‌کنید برای پدرو مادر فرق می‌کنه که بچه‌اش دختر باشد یا پسر _ بگذریم از آموزشهای ماقبل تاریخیتان که بر بیلبوردهای شهر زده‌اید و توی کله بعضی از پدرو مادرهای خام مغز فروکردید که پسرها تاج سرهستند و عصای پیری!_  کدام والدینی وقتی بچه‌اش تب می‌کند […]

_ هَر بارماقین کَسین قان گَلر!

شما حضرات خیال می‌کنید برای پدرو مادر فرق می‌کنه که بچه‌اش دختر باشد یا پسر _ بگذریم از آموزشهای ماقبل تاریخیتان که بر بیلبوردهای شهر زده‌اید و توی کله بعضی از پدرو مادرهای خام مغز فروکردید که پسرها تاج سرهستند و عصای پیری!_  کدام والدینی وقتی بچه‌اش تب می‌کند تا صبح کنارش نمی‌نشیند. وقتی امتحان دارد پا به پایش درس نمی‌خواند. وقتی می‌گرید چشمانش پر نمی‌شود. وقتی می‌خندد سر به آسمان نمی‌ساید. به قول عزیزجونم «هر انگشتی رو که ببری خون میاد.»

 

چه تفاوتی بین دختر و پسر هست؟ هر زحمتی که برای یکی‌شان می‌کشی برای دیگری هم همان را متقبل می‌شوی. تازه خیلی از والدین بیشتر قدر دخترهایشان را می‌دانند چون آگاهند بار عاطفی خانواده بر روی شانه‌های نحیف‌شان سنگینی می‌کند.

به قوانینی چسبیده‌اید که سایر کشورهای مسلمان سالهاست بر آن مهر باطل شد زده‌اند. ما ملتفتیم که منفعتتان در این است که به همان روال عهد بوقی مملکت‌داری کنید و ما را هم به قعر ظلالت خود بکشانید.

 

از یک طرف مردان را ملزم به پرداخت نفقه می‌کنید و ما به ازایش زنان را با حربه تمکین به بردگی جنسی می‌کشانید. مهریه را نسیه پرداخت می‌کنید و حق اشتغال را با اما و اگر به زنان وامی‌نهید که هماره دست به عصای مردان باشد. ریاست خانواده و حق طلاق را به همجنسانتان می‌دهید و به استناد قوانین‌تان شیرشان می‌کنید.

نقشهای درجه چندم اجتماعی و منزلتی و موقعیتهای پائین مدیریتی و اداری را به زنان وامی‌گذارید تا برای یک لقمه نان سگ دو بزنند. تازه اگر دستشان به مشاغل رسمی برسد!

 

 از یک سو زن را ریحانه می‌خوانید از سوی دیگر نصف حقوق مرد را در پاچه‌مان می‌کنید تا خفه خون بگیریم!

قسم حضرت عباستان را قبول کنیم یا دم خروسی‌تان را. اگر اعراب قبل از اسلام دختران را به جرم دختر بودن زنده به گور می‌کردند، شما هم کپی برابر اصل هستید. فقط زیرجلکی عقاید پوسیده‌تان را در اذهان ما می‌چپانید و حسرت یک آب خوش را بر دلهایمان می‌گذارید.

 

شما اسلام را بهانه کرده‌اید و حقوق انسانی زنان را لگدمال می‌کنید مبادا اختیاراتتان آب رود و  کیک آقازاده‌هایتان کوچک شود. وای برشما اگر بهشت و جهنمی وجود داشته باشد، که آن وقت حسابتان با کرام‌الکاتبین است!

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز