پارکهای تک‌جنسیتی؛ نمایی از گیلیاد!

از امروز شهرهای تهران، تبریز، شیراز و رشت شهرهای مردانه و شهرهای مشهد، قم، اصفهان، یزد و کرج شهرهای زنانه اعلام می‌شوند. _متعاقبا تفکیک جنسیتی تمام شهرها و روستاها به مرور ظرف دو روز آینده در سایت وزارت کشور ابلاغ می‌گردد. (طبق این قانون سن ۱۵ سال مرد و سن ۱۳ سال زن محسوب می‌گردد.) […]

از امروز شهرهای تهران، تبریز، شیراز و رشت شهرهای مردانه و شهرهای مشهد، قم، اصفهان، یزد و کرج شهرهای زنانه اعلام می‌شوند. _متعاقبا تفکیک جنسیتی تمام شهرها و روستاها به مرور ظرف دو روز آینده در سایت وزارت کشور ابلاغ می‌گردد. (طبق این قانون سن ۱۵ سال مرد و سن ۱۳ سال زن محسوب می‌گردد.)

 

بند ۱: بنا بر اعلام وزارت کشور مردان و زنان ظرف ۴۸ ساعت آینده فرصت دارند تا طبق جنسیت خود شهرهای محل سکونتشان را  مشخص کرده و با در دست داشتن مدارک شناسایی خود با مراجعه به مراکز هر استان واقع در مناطق مختلف شهرداری پاسپورت تک‌ نفره‌شان را از اخذ نمایند.

 

بند ۲: مادرانی که فرزند پسر _ از شیرخوار گرفته تا نوجوان_ دارند باید فرزندان خود را ظرف ۷۲ ساعت آینده به مراکز بهداشت هر محله تحویل نمایند. مدارک شناسایی این کودکان به همراه تمامی البسه‌شان باید تحویل مراجع ذی‌صلاح شود. بدیهی است در صورتی که لباسهای پسرانه از جوراب گرفته تا شلوارک در بازرسیهایی که از تک‌تک منازل هموطنان ظرف سه روز آینده از طرف گشتهای صیانت از حقوق بانوان انجام می‌گردد مشاهده شود برخورد قانونی صورت گرفته و عواقب آن بر عهده خاطیان است.

 

بند ۳: زنان ۱۳ تا ۴۰ ساله تا ۹۶ ساعت آینده باید با در دست داشتن پاسپورتهای خود با پوشش کامل حجاب اسلامی چادر مشکی، مقنعه سورمه‌ای و کیف و  کفش سیاه رنگ به درمانگاههای واقع در تمامی محلات شهر یا روستای خود مراجعه کرده و پس از معاینه کامل پزشکی، کارت سلامت باروری را وصول نموده و به بانک اسپرم برای ثبت‌نام نوبت دریافت آن اقدام نمایند.

بند ۴: دختران ۵ تا ۱۲ ساله نیز باید در بازرسیهای منازل حضور داشته باشند. این دختران ظرف یک هفته توسط خواهران گشت حفاظت از کیان خانواده تحویل خوابگاههای دخترانه می‌گردند تا برای ایفای نقش زنانگی و بشور بساب منازل فرماندهان عالی‌رتبه نظام محیا گردند.

 

لازم به یاددآوری است که تمامی دستورات ذکرشده برای حفظ کرامت بانوان است. بدیهی است با تک‌تک متخلفین بندهای فوق برخورد قاطع شده و هر کسی که از اوامر صادره تمرد جوید و یا اقدام به فرار به کشورهای همسایه را نماید و یا جمعیت هر خانوار با آمار اعلامی وزارت آمار و نفوس همخوانی نداشته باشد، خود به همراه سایر اقوام سببی و نسبی‌اش و همسایگانش بازداشت شده و  متحمل عواقب دهشتناک آن می‌گردند!

 

 

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز