روزمرگی های من!

موضوع جالب دیروز راجع به پستی بود که شب گذشته در اینستاگرام گذاشته بودم با عنوان «

پاک کردن صورت مسئله زنان تن فروش در دوران کرونا» این پست نسبت به پستهای چند ماه اخیرم بازدید بیشتری داشت؛ و جالبتر اینکه بحث داغی زیر پستم در جریان است. دوستان حسابی سنگ تمام گذاشتند.

سلام

دیروز برنامه‌ام مثل چند روز گذشته بود، نوشتن صفحات صبحگاهی، خواندن کتاب، نوشتن پست سردبیر و اینستاگرام، کار بروی مقاله رنج نوشتن در حوزه زنان.

تمرین فتوشاپ را هم بعدازظهر انجام دادم و یک تصویر دولایه هم ساختم، البته هنوز در اینستاگرام یا سایت استفاده نکردم. باید چند روزی تمرین انجام بدهم.

موضوع جالب دیروز راجع به پستی بود که شب گذشته در اینستاگرام گذاشته بودم با عنوان «

پاک کردن صورت مسئله زنان تن فروش در دوران کرونا» این پست نسبت به پستهای چند ماه اخیرم بازدید بیشتری داشت؛ و جالبتر اینکه بحث داغی زیر پستم در جریان است. دوستان حسابی سنگ تمام گذاشتند. من فقط سه تا کامنت را جواب دادم، می خواسم مخاطبانم خودشان با هم بحث داشته باشند، البته دلیل دیگر عدم مداخله‌ام این است که اینجوری مجبور نشوم که دائم آنلاین باشم!

هر چند توی این  روزنسبت به روزهای دیگر ریزش فالوورهام بیشتر بوده‌است؛ ولی از اینکه دست روی نقطه حساسی گذاشتم خوشحالم؛ و چه چیزی می‌تواند برای یک پژوهشگر مهمتر از این باشد که دست بر روی تن زخمی جامعه گذارد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی و پشتیبانی : آسان پرداز